Кому довірити створення сайту, вибрати веб студію

Перевірити веб майстрів на професійність

Також щоб визначиться кому довірити створення сайту, вибрати веб студію, перевіряйте сайти які, майстри робили для інших замовників. Переважно щоб веб студія находилася у вашому місті. Це наддасть відповідальності розробникам Вашого сайту.

Як вибрати веб студію або веб майстра для створення сайту

На що требо звернути увагу при виборі кому довірити створення сайту. Вибрати веб студію це не дуже проста справа, для людини яка зовсім не розуміє у технічних та функціональних тонкощів цієї справи. Переглянте наші поради, як вибрати веб студію або веб майстра для створення сайту.

Найважливіший функціонал який має бути втілений у проекті Вашого веб-сайту

Зроблений сайт можна рахувати, той сайт який не потребує доробок, тільки залишається додавати свіжі матеріали, та фотографії дотримуючись деяких правил публікації.

Що ми використовуємо на сайтах

WordPress

Одна справа це зручність праці веб майстра, а інша подальша праця с сайтом його власника. Якщо сайт робиться не для фінансово потужного закладу, а для особистого користувача, така річ як простота роботи з сайтом, дуже важлива. Веб майстер робить сайт пару місяців, а власник сайту надалі  десятиріччя. 

Ми радимо вибирати між функціоналом та простотою роботи. Тому останнім часом працюємо переважно на WordPress з редактором-конструктором Elementor.

Тема – шаблон сайту

За зовнішній вигляд відповідає шаблон – тема сайту. Теми бувають безкоштовні, та Преміум класу платні.

Безкоштовні шаблони:

Всі складні елементи з функціоналом розташовані в інтернеті потребують постійної доробки та оновлення.  Безкоштовні ініціативи не довготривалі. Але ї на них сайти можуть нормально працювати.

Платні шаблони:

Теми Преміум касу також мають нюанси. Потребують власний досвід, співпраці з кожним виробником тем, яку ви хотіли придбати. Тема має бути яскрава, не за рахунок швидкості сайту, постійно удосконалюватись та оновлюватись.

Середня вартість Теми: 50$ (Платформа продажу шаблонів)

WWW. Домен.UA

Доменне ім’я сайту, також важливий елемент.

Підбір ім’я домену має включати в себе, назву Вашого бренду, або назва основного запиту в пошуку, який співпадає з головною тематикою сайту (латиницею).

Якщо сайт може бути корисним, та відповідати запитам відвідувачів по всьому світи радимо вибирати / міжнародні зони домену: net, com … /по  Україні: ua, com.ua … /ваша область, місто: lutsk.ua.

Купляти домен дешевше на пряму у реєстратора, а не на хостингу, які періодично приходиться змінювати.

Хостинг провайдер

При виборі хостингу для розміщення файлів сайту,  потрібно взяти до уваги:

 1. Ціна
 2. Сучасний функціонал (накопичувач пам’яті, PHP версія, обсяг inode, cPanel, кількість оперативки, т.і. )
 3. Високі показники безперебійної роботи, не менше – 99,5%
 4.  Якісна професійна підтримка робітників хосту.

Ми поки зупинилися на хостингу HOST iQ.

SEO оптимізація сайту

Для того щоб сайт потрапляв на сторінки пошукових систем, потрібно правильно налаштувати оптимізацію ключових слів, використовуючи СЕО плагін.

 1. Yoast SEO
 2. Rank Math
 3. All in One SEO Pack

Інший спосіб, замовлення платної реклами. Якщо послуги чи товари що ви пропонуєте мають виклику конкуренцію, без платної реклами не обійтись.

Замовити рекламу сайту в нас.

Прискорення відкриття сторінок

Останнім часом пошукові системи приділяють увагу, на скільки швидко працює сайт, особисто для мобільних гаджетів.

Правильно вибрана програма оптимізації кешу, може зробити сайт зовнішньо гарним та швидкім, що дуже тяжко досягнути. Кращі плагіни:

 1. LiteSpeed Cache
 2. WP Fastest Cache
 3. WP Super Cache
Обробка фото дуже важлива

Якщо мова їде не про інтернет-магазин, де достатньо 5 фото, щоб показати товар. То при демонстрацій послуг потрібні цілі фото галереї. Де кожне фото важить пару десятків мегабайт, тому сильно уповільнює роботу сайту. Тому треба використовувати програми-плагіни оптимізації зображень, або попередньо стискати, та переводити в інші формати зображень, перед завантаженням фото на сайт.

Правильні таблиці 

Показувати прайс-листи краще використовувати плагін гарно оформленої таблиці, де можна редагувати ціни, не заходячи на кожну сторінку сайту де він показується.

Форми зв’язку

На сучасному сайті не достатньо просто показувати номера телефонів.

Потрібно зацікавити відвідувача, що він отримає більш розгорнуту інформацію, з мінімальною взаємодією з робітниками сайту, на першій стадії відношень, поки не виявилось дійсної  зацікавленості.

Ясуючи форми де відвідувач може залишити свої контакти:

 • Зворотний дзвінок
 • Форма відправки повідомлення
 • Форма замовлення додаткової інформації
 • Онлайн калькулятор
 • Онлайн чат

Для показу відео краще створити свій YouTube канал. Та показувати свій відео контент на сайті, розмістив тільки веб посилання. Це не буде перевантажувати ваш сервер зайвими відео файлами.

Woocommerce 

Основний спосіб зробити інтернет-магазин на WordPress це використання плагіну Woocommerce.

Якщо Вам потрібен не глобальний магазин більше 1000 товарів, така система працюватиме. Для супер великих торгівельних платформ є інші варіанти.

Elementor

Для публікацій, редагуванню матеріалів на сайті ми використовуємо конструктор Elementor.

Переваги Елемонтор:

 • Інтуїтивно зрозумілий для нових користувачів інтерфейс
 • Широкі можливості гарного оформлення сторінок
 • Не дуже важкій код конструктора сторінок
 • Можливість настройки приховання до показу, важких блоків сторінок, на малих дисплеях, з повільною швидкість інтернету (4G).
 Просування сайту за допомогою соцмереж

Важливо щоб на Ваш сайт вели посилання з інших сайтів з хорошою репутацією. Популярні соцмережі Facebook, Twitter, Instagram, групи WhatsApp, Viber, Telegram допоможуть в просуванні, та рівню довіри.

Кому довірити створення сайту, вибрати веб студію вірішвати звістно Вам особисто, але ця робота буде продовжуватись досі тривало. Як би Ви далеко не були від сфери веб послуг, все одно рано чи пізно прийдеця зануритись, щоб розуміти шо до чого. Тому вибирайте праельних та досвідченних веб майстрів, щоб не приходилось шукати інших для доробітки сайту.

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 8

Оцініть користь послуги!

Logotip WGT
Ви успішно підписалися! Опс! Щось пішло не так, спробуйте ще раз.