Web Go Top

обслуговування сайту

Комплексне обслуговування сайту технічна підтримка

Основним завданням адміністрування сайтів у Луцьку від студії «WEB GO TOP» є підтримка ресурсу в актуальному стані, де постійно додаватиметься нова інформація, фото, тексти. Створити новий сайт – половина справи. Власнику необхідно постійно просувати його, наповнювати контентом, застосовувати різноманітні рекламні стратегії та кампанії.

www

Веб студія WebGoTop

Однією з основних застав успішності є збереження позитивної динаміки зростання. Важливо навчитися як залучати нову, та зберігати вже наявну аудиторію. Тому адміністрування сайту в руках фахівців дає можливість досягти необхідного результату в стислі терміни. Все це можна досягнути з Веб студією WebGoTop.

Web Go Top the best

Надаємо технічну підтримку сайтам

Зараз обслуговуємо та надаємо підтримку сайтам
Вже декілька років сайт нашої невеличкої компанії піднімається в гору. З мінімальними затратами на утримання ї обслуговування. В пошуку Гугл твердо стоїмо на першій сторінці!
ava04 e1678630721541
Ігор
RemStroyCom.net
image from rawpixel id 456067 deriv 1

Безпека вашого сайту

Не слід також забувати про те, що власники веб-сайтів можуть зіткнутися з проблемою появи вірусів у вихідному коді, що може призвести до злому сайту. Цю проблему можна позбутися, якщо заздалегідь була правильно проведена розробка сайту. У такому разі ймовірність виникнення проблем виявиться мінімальною. Буває, що проблеми інтернет-ресурсу є наслідком невмілого додавання різних функцій на ресурсі. Практика показує, що плагіни здатні конфліктувати між собою, через що сторінка завантажується дуже повільно, або взагалі залипає.

WebGoTop Веб студия

Конфлікти

Виявлення технічних конфліктів в встановлених розширеннях

WebGoTop Веб студия Луцьк

Швидкість

Контроль програм та сервісів відповідальних за швидкість сайту

WebGoTop Веб студия

Архів

Створення архіву та безпечне збереження копії файлів сайту, баз донних.

WebGoTop

Форми

Контроль та удосконалення форм зв'язку та відправки повідомлень.

Ціна на комплексне обслуговування сайту

Підсумкові ціни на супровід сайту завжди визначаються в індивідуальному порядку. На розцінки впливають такі фактори, як виділення часу, складність поставлених завдань, кількість персоналу, який необхідно задіяти для виконання робіт і так далі.

Замовити обслуговування сайту

Контентне обслуговування сайтів

Полягає у частковому або повному наповненні матеріалами у вигляді новин, мультимедійних даних – фото, відео, блоків для розміщення реклами, банерів тощо

ВЕБ АДМІНІСТРУВАННЯ

Комплексне обслуговування сайту

Исходя из сказанного выше, можно сделать вывод о необходимости проделать титаническую работу для достижения требуемого результата. У большого количества людей, особенно тех, кому приходится вести собственный бизнес, нет свободного времени на то, чтобы плотно посидеть над сайтом и реализовать на практике все поставленные задачи. Если вы входите в эту категорию, предлагаем воспользоваться услугой администрирования сайта. Сотрудники нашей компании готовы организовать комплексную поддержку интернет-ресурса по максимально выгодным ценам.

Технічне обслуговування сайтів

Тут основним завданням є проведення повного бекапу сайту, забезпечення повного захисту від вірусних атак, вирішення додаткових питань, пов’язаних із функціонуванням хостингу. Крім того, співробітники візьмуться за додавання додаткових функцій, відновлення після системного збою тощо.

Часті питання з обслуговування сайту

Ціна утримання сайту в місяць

Ціни в середньому

Обов’язкові витрати:

  1. Хостинг – 250 грн
  2. Доменне ім’я – 50 грн

Разом: 300 Грн/міс

Бажані витрати:

  1. Реклама товару – 8000 Грн
  2. Реклама послуг – 4000 Грн

Залучення фахівців з обслуговування сайту:

  1. Корегування технічного стану сайту, аналітика відвідувачів
  2. Наповнення Вашим новим контентом – тексти, фото (5-10 публікацій в місяць)
  3. Дії для просування та розвитку сайту. Створенням аккаунтів на інших, соціальних та технічно важливих сервісах, для зростання рівня довіри до вашого проекту.

5000 – 7000 Грн

Веб-послуга, яка потрібна кожній компанії, яка має представництво в інтернеті, інформаційний ресурс – сайт, інтернет-магазин. Для залучення нових потенційних клієнтів та відвідувачів, сайт має бути цікавим людям. Потрібно регулярно його наповнювати актуальною, цікавою та корисною інформацією.

З нашої практики, на перших порах до пів року, робота сайту та його обслуговування лежить на плечах творців сайту. Повільно крок до кроку, власник сайту накопичує свої знання, та самостійно подалі гідний керувати  роботою свого веб ресурсу. Виключенням є заможні організації, якім утримання веб майстра на постійній основі ні чого не варто.

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 4

Оцініть користь послуги!

Logotip WGT
Ви успішно підписалися! Опс! Щось пішло не так, спробуйте ще раз.